Web Security Guard

Web Güvenlik Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.66 MB
  • Version 5.1.0.599
  • Dil İngilizce
  • Firma Crawler LLC
İnternet üzerindeki farklı web sitelerinden bilgisayarınıza bulaşabilecek virüs ve zararlı yazılımlara karşı tam koruma sağlayabilen Web Security Guard ücretsiz bir güvenlik yazılımıdır.

İnternet üzerindeki farklı web sitelerinden bilgisayarınıza bulaşabilecek virüs ve zararlı yazılımlara karşı tam koruma sağlayabilen Web Security Guard ücretsiz bir güvenlik yazılımıdır.

Windows bilgisayarınızın zararlı olarak belirlenmiş ve tehdit oluşturabilecek web sitelerine karşı korumasını sağlayan yazılım ayrıca bu sitelere kullanıcıların giriş yapmasını engelleyerek olası tehditlere karşı da koruyabilmektedir. Web Security Guard ile birlikte yüklenen Crawler Toolbar yazılımı ile de Spyware ve Adware koruması, istenmeyen açılır pencere engelleme, dosya indirme yöneticisi, RSS okuyucu, e-posta bildirimleri alabilme gibi daha pek çok kullanışlı özelliği de beraberinde getirmektedir.

Ayrıca yazılımda bulunan güvenli sörf özelliği sayesinde ziyaret edilen web siteleri hakkında bilgileri veren Web Security Guard ile internet üzerinde güvenli bir şekilde sörf olanağına sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Web Security Guard indir